Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Axe Casino

Log ind på Axe Casino | Sikker adgang til din konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Axe Casino Welcome Bonus

# Axe Casino - Sikker login og hurtige udbetalinger Velkommen til Axe Casino, hvor du får adgang til din konto på sekunder og kan nyde dine gevinster hurtigt. Vores loginproces er designet til maksimal sikkerhed uden komplicerede trin, så du kan begynde at spille næsten øjeblikkeligt efter registrering. Vi tilbyder udbetaling med minimumskrav på blot €20 (eller ækvivalent), og dine fiat-udbetalinger behandles inden for 3 arbejdsdage. Kryptodubetalinger er endnu hurtigere, takket være blockchain-teknologi. Med daglig cashback op til 20% for VIP-medlemmer og en velkomstbonus på 100% op til 1.000 EUR plus 300 gratis spins, får du mere værdi hver dag. Axe Casino er licenseret under Tobique Gaming Commission og opereres af Novatrix SRL, hvilket garanterer transparent og pålidelig drift. Din konto er sikret med avancerede verifikationsprocedurer og anti-svindelregler, så du kan fokusere på underholdning. Log ind nu og oplev gambling uden bekymringer.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Axe Casino welcome bonus?

Axe Casino offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Axe Casino
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Axe Casino

Beyond the welcome bonus, Axe Casino offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Velkommen Bonus100% op til 1.000 kr + 300 gratis spins35x deposit + bonus, 40x fra gratis spins20 kr7 dage
Crypto Bonus100 USDT minimum40x100 USDT3 dage
Daglig CashbackOp til 20%3x50 kr3 dage fra udstedelse
Referral Program5 kr pr. referral1x50 kr (referral)Se betingelser

How to Claim

Claiming your Axe Casino welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Axe Casino or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Axe Casino may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvad er Axe Casino's velkomstbonus for nye spillere?+
Axe Casino tilbyder en 100% velkomstbonus op til 1000 EUR plus 300 gratis spins. Du skal indsætte mindst 20 EUR og bruge koden WELCOME. De gratis spins fordeles som 100 pr. dag i 3 dage i Sweet Bonanza eller Elvis Frog in Vegas. Bonussen skal gennemspilles 35 gange inden for 7 dage.
Hvor lang tid tager det at hæve penge fra Axe Casino?+
Bankoverførsler behandles inden for 3 arbejdsdage. Kreditkorthæveninger kan være hurtigere afhængigt af dit bank. Minimumshævning er 20 EUR eller tilsvarende. Du skal være fuldt verificeret med gyldig ID og adressebevis før hævning. Nogle lande kan have yderligere forsinkelser.
Hvilke lande kan ikke spille på Axe Casino?+
Axe Casino forbyder spillere fra omkring 40 lande inklusive Danmark, Sverige, Norge, Tyskland, England, USA og Australien. Svenske spillere er særligt udelukket fra alle bonusser og promoveringer. Hvis du spiller fra et forbudt land, kan dine gevinster blive konfiskeret. Kontakt support for at bekræfte dit lands status.
Hvad er Axe Casino's daglige cashback program?+
Axe Casino tilbyder daglig cashback op til 20% baseret på dine indbetalinger fra forrige dag. Ved 50-999 EUR får du 10%, ved 1000+ EUR stiegr det graduelt. VIP-medlemmer får op til 20% cashback. Cashback krediteres dagligt mellem 18:00-19:00 UTC og kræver 3x gennemspilning inden 3 dage.
Kan jeg spille med Bitcoin på Axe Casino?+
Ja, Axe Casino accepterer Bitcoin og andre kryptoer som ETH, USDT og DOGE. Minimumsindsats er 100 USDT med FastCrypto-koden. Du skal første indsende gyldig ID før Bitcoin-spil. Cryptobonus kræver 40x gennemspilning inden 3 dage, med maksimalt hævning på 10x indskuddet.
Hvad sker der hvis jeg har to konti på Axe Casino?+
Axe Casino tillader kun én konto pr. person. Hvis du opretter dubletter fra samme adresse, IP eller enhed, lukkes alle konti, og gevinster konfiskeres. Du kan få forbud mod fremtidige bonusser. Bonusser kan kun kræves én gang pr. enhed. Overtrædelse kan resultere i total kontolukning uden varsel.